leftright
hero

Wypowiedzi naszych wcześniejszych

biegaczy

Wrażenia uczestników Kompanii Wrażeń po biegu w Maratonie Warszawskim 30 września 2012 roku:

Ten bieg był dla mnie czymś szczególnym – po raz pierwszy biegłem mając świadomość, że nie robię tego dla siebie.
Grzegorz


Wszyscy jesteśmy The Best (my biegacze jak i Wy organizatorzy oraz fundacja BT ;-). Taka akcja i taki odzew - super! JESTEM POD WRAŻENIEM. Tak trzymać!
Jacek

 


Wpisy z facebooka jednego z biegaczy sztafetowych 2,5 miesiąca przed biegiem.

Dawniej na zajęciach z wychowania fizycznego robiłem wszystko, żeby tylko jak najszybciej zniknąć z pola widzenia nauczyciela i w pocie czoła przebiegałem te przeklęte, obowiązkowe koła. Nigdy bym wtedy nie pomyślał, że kiedyś swoim biegiem będę mógł pomóc w zbieraniu darowizn i że przygotowania do tego biegu będą najpiękniejszymi miesiącami mojego życia! To prezent od życia, od dzieci, którym pomaga Bator Tabor!


 

Odpowiedź na list z prośbą o darowiznę od jednego ze sponsorów

Zobaczcie sami! Dobro zawsze powraca. Już 3 razy rozesłałem listy z prośbą o darowiznę i to jest odpowiedź na jeden z nich. Adresata nawet nie znam...

"Drogi Zsani! Właśnie w tej chwili dotarł do nas promień 'siły dobroczynności' i w momencie, kiedy rozmawialiśmy o tym, jak dawno nie przekazaliśmy żadnej darowizny, przyszedł list od Ciebie!;))) Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc teraz nasza mała rodzina daje czadu specjalnie dla Ciebie! Przesyłam Twoją wiadomość do wielu ludzi o wieeeelkim sercu, bo może też akurat myśleli o tym, co ja.. :D
Gratuluję kuzyna, prawdziwie szlachetny człowiek!
Życzę miłego wieczoru!"

 

2 dni przed maratonem indywidualnym

25 lipca jeszcze nie widziałem, czego się podejmuję. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że wkładam kij w mrowisko. Wiedziałem tylko, że przyłączam się do jakiejś grupy 51 osób o nazwie Kompania Wrażeń, którzy wspólnie stawiają sobie za cel zebranie darowizn w trakcie przygotowania do jesiennego Maratonu Budapeszt dla Bator Tabor, aby umożliwić chorym dzieciom uczestnictwo w terapeutycznym obozie rekreacyjnym. W międzyczasie zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie Kompanii Wrażeń, na którym po raz pierwszy wszyscy się spotkaliśmy, poznaliśmy się, mogliśmy zobaczyć, jak wygląda cała nasza pięćdziesiątka. Biegaliśmy w kółkach, zdobywaliśmy kolejne kilometry i dumnie pisaliśmy na facebooku, że osiągnęliśmy założony dystans. Dni płynęły, letnie promienie słońca były wyjątkowo dokuczliwe. Często o świcie, przed pracą, w jeszcze znośnej temperaturze 25 stopni biegaliśmy, bo wiedzieliśmy, że inaczej po prostu nie można. To było bardzo dziwne uczucie, kiedy rano biegając po niemym i śpiącym jeszcze mieście jakiś głos głęboko we mnie pytał: "Musisz to robić?". Stopniowo ruszyła też strona Kompanii Wrażeń, na którą wszyscy bardzo niecierpliwie czekali. Cierpliwość jest gorzka, ale przynosi słodkie owoce! Ta wspaniała strona sprawiła, że każda godzina naszego życia przepełniona była radością i szczęściem. Od tego czasu każdy dążył do tego, aby osiągnąć sumę darowizn, którą obrał sobie za cel. To było niesamowite przeżycie. Liczby mówiły same za siebie. My oczywiście biegliśmy dalej. Niektórzy sami, inni w grupie.

Zorganizowaliśmy wielki, wspólny bieg, aby pokazać wszystkim, kim jesteśmy w rzeczywistości. Występowaliśmy w telewizji, radiu, zorganizowaliśmy makaronową imprezę i nie przestawaliśmy zbierać. Teraz osiągnęliśmy 161% założonego celu. To jest nasze wspólne osiągnięcie – naszych rodzin, przyjaciół, znajomych, kolegów i sąsiadów. Bez nich nic byśmy nie osiągnęli.

Zostały jeszcze 2 dni do wielkiego startu. Wielkimi krokami zbliża się długo oczekiwany finał. Nasze trzymiesięczne przygotowanie dobiega końca. 3 miesiące pełne radości, wyrzeczeń, pozytywnych doznań, bólu, niepowodzeń i rozczarowań, osiągnięć, sukcesów i masy innych wrażeń. Mi właśnie to dały te 3 miesiące. Ale to bardzo wiele. I cieszę się, że mogłem też dać coś od siebie. Bo warto dawać.

leftright
leftright
Olga Plewicka

Olga Plewicka

Warszawa

Doradca Klienta w DNB

Michał Maciopa

Michał Maciopa

Warszawa

Bankowiec

Jakub Sobczak

Jakub Sobczak

Inga Karkusińska

Inga Karkusińska

Katarzyna Żądło

Katarzyna Żądło

Aneta Kępa

Aneta Kępa

Soren Jensen

Soren Jensen

Dominik Thier

Dominik Thier

Sławomir Kachniarz

Sławomir Kachniarz

Legionowo

Informatyk

Katarzyna Płonowska

Katarzyna Płonowska

Zielonka

Bankowiec

Jacek Dramiński

Jacek Dramiński

Marcin Wielądek

Marcin Wielądek

Wanda Wolkowski

Wanda Wolkowski

Jakub Kazibut

Jakub Kazibut

Paulina Prokopek

Paulina Prokopek

Łukasz Matysiak

Łukasz Matysiak

Carlos Mejia Tula

Carlos Mejia Tula

Robert Kucharski

Robert Kucharski

Sławomir Kachniarz

Sławomir Kachniarz

Legionowo

Informatyk

Rejestracja na bieg!
leftright

9 dni do XI. Ekiden 2015

Jeszcze przez 9 dni można wspierać biegaczy Kompanii Wrażeń.

dalej >>

Ogłoszenie wyników zbiórki publicznej w 2013 roku

Ogłoszenie wyników zbiórki publicznej zorganizowanej w ramach kampanii
Kompania Wrażeń Fundacji Bator Tabor Polska w roku 2013

dalej >>

Domenę i hosting sponsoruje Grupa TENSE