leftright

Drużyna:

Alior Team

XI Sztafeta Maratońska - EKIDEN 2015, 9 maja 2015 r.

Już po raz jedenasty mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w sztafecie maratońskiej – XI Ekidenie. W 2015 roku zawody odbędą się w dniach 9-10 maja w Parku Agrykola w Warszawie.

Ekiden to zwyczajowa nazwa długodystansowej rywalizacji w biegach sztafetowych. Zawodnicy każdej sztafety będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni - po 5 km. Razem – 42,195 km.

Tegoroczny Ekiden podobnie jak poprzednia edycja będzie imprezą dwudniową.
W nowej lokalizacji – Parku Agrykola i jego zielonych okolicach będzie mogło wystartować w sumie 750 drużyn! Podobnie jak rok temu pobiegniemy w trzech turach startowych. Pierwsze 250 drużyn wystartuje w sobotę, a kolejnych 500 w dwóch niedzielnych turach.

Agnieszka Paluch

Agnieszka Paluch

Sztafety Accreo Ekiden

Warszawa

Specjalista ds. Administracji Kredytowej

plen
Kochani:)!
Po raz kolejny biorę udział w sztafecie maratońskiej- XI edycji Ekiden (09-10 maja br.) jako biegacz charytatywny. Jestem członkiem dobroczynnej drużyny biegaczy „Kompania Wrażeń” Fundacji Bátor Tábor, która organizuje bezpłatne obozy oparte na terapii poprzez rekreację dla ciężko chorych dzieci.
Z tego powodu w połowie maja wraz ze współpracownikami zmierzę się w międzybankowej rywalizacji o nazwie „Bank Challenge”. Naszym celem jest zebranie możliwie jak największej ilości środków pieniężnych i wsparcie chorych dzieci. Wierzę w wasze dobre serca i liczę na wasze wsparcie! Poniżej znajduje się nr konta na który możecie przekazać wasze darowizny. Liczy się każda złotówka:)!


Dane do przelewu: Bank Zachodni WBK S.A., numer konta:
02 1090 1056 0000 0001 1347 5847

Nie zapomnijcie wpisać w tytule przelewu mojego imienia i nazwiska!!!
<< z powrotem Napisz do mnie!
pie pie

Celem jest zebranie:

4 000 PLN

Zebrano:

114%

leftright
Pomóż już teraz! Zaadoptuj kilometr!

Jak wykorzystamy otrzymane darowizny?

Twoja darowizna zostanie przeznaczona na organizację terapeutycznych obozów pełnych przygód dla polskich dzieci cierpiących na choroby chroniczne i nowotworowe. Możesz nas wesprzeć płacąc online, dokonując przelewu bankowego lub wpłacając darowiznę na poczcie. Kliknij tutaj!

leftright

Domenę i hosting sponsoruje Grupa TENSE