leftright

Drużyna:

RKKW TEAM

XI Sztafeta Maratońska - EKIDEN 2015, 9 maja 2015 r.

Już po raz jedenasty mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w sztafecie maratońskiej – XI Ekidenie. W 2015 roku zawody odbędą się w dniach 9-10 maja w Parku Agrykola w Warszawie.

Ekiden to zwyczajowa nazwa długodystansowej rywalizacji w biegach sztafetowych. Zawodnicy każdej sztafety będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni - po 5 km. Razem – 42,195 km.

Tegoroczny Ekiden podobnie jak poprzednia edycja będzie imprezą dwudniową.
W nowej lokalizacji – Parku Agrykola i jego zielonych okolicach będzie mogło wystartować w sumie 750 drużyn! Podobnie jak rok temu pobiegniemy w trzech turach startowych. Pierwsze 250 drużyn wystartuje w sobotę, a kolejnych 500 w dwóch niedzielnych turach.

Radosław Kwaśnicki

Radosław Kwaśnicki

Sztafety Accreo Ekiden

Warszawa

Radca prawny

plen
Bieganie to dla mnie – poza wysiłkiem fizycznym – czas na „oderwanie się” od rzeczywistości, okazja do zapomnienia o biurku pełnym dokumentów oraz kolejnych spotkaniach i telefonach, ważna chwila na bycie „tu i teraz”. XI Ekiden 2015 pozwala cieszyć się nim w większym gronie oraz zdrowo rywalizować walcząc z własnymi słabościami. I cieszyć się wiedząc kto czeka na mecie. Dzięki Fundacji Bator Tabor możemy dodatkowo wspomóc Dzieci, które na to bezapelacyjnie zasługują. Zachęcam także Państwa, dołączcie do nas!
<< z powrotem Napisz do mnie!
pie pie

Celem jest zebranie:

2 000 PLN

Zebrano:

19%

leftright
Pomóż już teraz! Zaadoptuj kilometr!

Jak wykorzystamy otrzymane darowizny?

Twoja darowizna zostanie przeznaczona na organizację terapeutycznych obozów pełnych przygód dla polskich dzieci cierpiących na choroby chroniczne i nowotworowe. Możesz nas wesprzeć płacąc online, dokonując przelewu bankowego lub wpłacając darowiznę na poczcie. Kliknij tutaj!

leftright

Domenę i hosting sponsoruje Grupa TENSE