leftright

Drużyna:

RKKW TEAM

XI Sztafeta Maratońska - EKIDEN 2015, 9 maja 2015 r.

Już po raz jedenasty mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w sztafecie maratońskiej – XI Ekidenie. W 2015 roku zawody odbędą się w dniach 9-10 maja w Parku Agrykola w Warszawie.

Ekiden to zwyczajowa nazwa długodystansowej rywalizacji w biegach sztafetowych. Zawodnicy każdej sztafety będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni - po 5 km. Razem – 42,195 km.

Tegoroczny Ekiden podobnie jak poprzednia edycja będzie imprezą dwudniową.
W nowej lokalizacji – Parku Agrykola i jego zielonych okolicach będzie mogło wystartować w sumie 750 drużyn! Podobnie jak rok temu pobiegniemy w trzech turach startowych. Pierwsze 250 drużyn wystartuje w sobotę, a kolejnych 500 w dwóch niedzielnych turach.

Maciej Stańkowski

Maciej Stańkowski

Sztafety Accreo Ekiden

Warszawa

Prawnik

plen
Zacząłem przygodę z bieganiem od krótkich dystansów z rana - o świcie są idealne warunki do złapania rytmu na resztę dnia. Choć na co dzień nie biegam dla rywalizacji, dobrze czasem się sprawdzić, porównać. Sztafeta to dla mnie nowe wyzwanie, bo na mecie nie ma mnie, moich nóg, mojego wyniku – liczy się zespół.
<< z powrotem Napisz do mnie!
pie pie

Celem jest zebranie:

2 000 PLN

Zebrano:

19%

leftright
Pomóż już teraz! Zaadoptuj kilometr!

Jak wykorzystamy otrzymane darowizny?

Twoja darowizna zostanie przeznaczona na organizację terapeutycznych obozów pełnych przygód dla polskich dzieci cierpiących na choroby chroniczne i nowotworowe. Możesz nas wesprzeć płacąc online, dokonując przelewu bankowego lub wpłacając darowiznę na poczcie. Kliknij tutaj!

leftright

Domenę i hosting sponsoruje Grupa TENSE