leftright

Drużyna:

DEUTSCHE BANK MARATHON TEAM

XI Sztafeta Maratońska - EKIDEN 2015, 9 maja 2015 r.

Już po raz jedenasty mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w sztafecie maratońskiej – XI Ekidenie. W 2015 roku zawody odbędą się w dniach 9-10 maja w Parku Agrykola w Warszawie.

Ekiden to zwyczajowa nazwa długodystansowej rywalizacji w biegach sztafetowych. Zawodnicy każdej sztafety będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni - po 5 km. Razem – 42,195 km.

Tegoroczny Ekiden podobnie jak poprzednia edycja będzie imprezą dwudniową.
W nowej lokalizacji – Parku Agrykola i jego zielonych okolicach będzie mogło wystartować w sumie 750 drużyn! Podobnie jak rok temu pobiegniemy w trzech turach startowych. Pierwsze 250 drużyn wystartuje w sobotę, a kolejnych 500 w dwóch niedzielnych turach.

Piotr Bieniek

Piotr Bieniek

Sztafety Accreo Ekiden

Warszawa

Informatyk

plen
Biegam, bo walka ze swoimi słabościami i pokonywanie kolejnych barier daje mi niesamowitą satysfakcję, a wysiłek fizyczny pozwala choć na chwilę zapomnieć o stresach i problemach szarej codzienności. Dla mnie bieganie to synonim słów "motywacja" i "optymizm"! Poza tym nikt nie robi mi już aluzji do brzuszka, a i gonitwy z przygotowującym się do odjazdu z przystaniu autobusem częściej kończą się moim sukcesem niż kiedyś. :)
<< z powrotem Napisz do mnie!
pie pie

Celem jest zebranie:

2 000 PLN

Zebrano:

129%

leftright
Pomóż już teraz! Zaadoptuj kilometr!

Jak wykorzystamy otrzymane darowizny?

Twoja darowizna zostanie przeznaczona na organizację terapeutycznych obozów pełnych przygód dla polskich dzieci cierpiących na choroby chroniczne i nowotworowe. Możesz nas wesprzeć płacąc online, dokonując przelewu bankowego lub wpłacając darowiznę na poczcie. Kliknij tutaj!

leftright

Domenę i hosting sponsoruje Grupa TENSE