leftright

Drużyna:

DEUTSCHE BANK MARATHON TEAM

XI Sztafeta Maratońska - EKIDEN 2015, 9 maja 2015 r.

Już po raz jedenasty mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w sztafecie maratońskiej – XI Ekidenie. W 2015 roku zawody odbędą się w dniach 9-10 maja w Parku Agrykola w Warszawie.

Ekiden to zwyczajowa nazwa długodystansowej rywalizacji w biegach sztafetowych. Zawodnicy każdej sztafety będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni - po 5 km. Razem – 42,195 km.

Tegoroczny Ekiden podobnie jak poprzednia edycja będzie imprezą dwudniową.
W nowej lokalizacji – Parku Agrykola i jego zielonych okolicach będzie mogło wystartować w sumie 750 drużyn! Podobnie jak rok temu pobiegniemy w trzech turach startowych. Pierwsze 250 drużyn wystartuje w sobotę, a kolejnych 500 w dwóch niedzielnych turach.

Daniel Kowalski

Daniel Kowalski

Sztafety Accreo Ekiden

Warszawa

Bankowiec

plen
Jestem urzędnikiem bankowym z 18 letnim stażem w bankowości a z tego 15 lat już w DB ...... Nagle trafiłem do departamentu implementacji i wdrożeń klientów korporacyjnych gdzie moi wspaniali koledzy zmobilizowali mnie do porzucenia nałogu palenia (wytyczne szefa ;-)) a zaszczepili bardziej zdrowe "używki" czyli bieganie, którego początki możne nie były najlepsze bo oczywiście zacząłem od kontuzji, ale na szczęście jak widać to mnie nie zniechęciło, wręcz przeciwnie :-))
<< z powrotem Napisz do mnie!
pie pie

Celem jest zebranie:

2 000 PLN

Zebrano:

129%

leftright
Pomóż już teraz! Zaadoptuj kilometr!

Jak wykorzystamy otrzymane darowizny?

Twoja darowizna zostanie przeznaczona na organizację terapeutycznych obozów pełnych przygód dla polskich dzieci cierpiących na choroby chroniczne i nowotworowe. Możesz nas wesprzeć płacąc online, dokonując przelewu bankowego lub wpłacając darowiznę na poczcie. Kliknij tutaj!

leftright

Domenę i hosting sponsoruje Grupa TENSE